MuzMania

Пн—Нд 9:00—20:00+38(097)437-17-07+38(099)054-29-09
+38(063)193-35-28+38(068)327-02-83
Кошик 0 0 грн.

Безкоштовна доставка від
1000 грн

Доступні
способи
оплати

Понад
10 000+
товарівПро нас

MUZMANIA - магазин музичних інструментів, студійних та світлових приладів, один з найбільших дилерів таких торгових марок як: Beyerdynamic, Orla, Fender, Behringer, Mackie, Korg, Alesis і т.д.

За 7 років плідної роботи ми зарекомендували себе надійним партнером для багатьох українських брендів. У портфоліо МУЗМАНІЇ співпраця з мережею ресторанів ”Козирна карта”, Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського, радіостанцією KISS FM та багатьма іншими.

У нашому кейсі понад 9000 різноманітних товарів на будь-який смак, колір та гаманець. Профільним напрямом ми все ж таки вибрали акустические системы та звукове обладнання.

Команда консультантів у будь-який час надасть Вам всебічну підтримку при виборі товару, проконсультує з питань придбання та доставки.

Також Ви будете приємно здивовані тією швидкістю, з якою цифрове піаніно або гітара будуть доставлені та встановлені. Ми користуємося власною службою логістики, яка надсилає всі товари в день замовлення.

MUZMANIA офіційно зареєстроване підприємство, яке має всі необхідні документи та несе гарантійні зобов'язання за продані інструменти в повному розмірі. Фірмовий сервіс працює з понеділка по п'ятницю та зможе допомогти при необхідному ремонті будь-якого обладнання.

Для улюблених клієнтів, надається гнучка система знижок та бонусів, проводяться акції та даруються подарунки.

МУЗМАНІЯ завжди знаходиться в центрі подій, що відбуваються в музичній індустрії, оскільки наші співробітники відвідують профільні виставки та презентації, що проводяться на території України та за кордоном партнерами та постачальниками.

Основне завдання компанії запропонувати найбільш широкий та затребуваний асортимент музичних товарів як любителям, так і професійним музикантам.

Ми з Вами завжди в одній тональності! Робимо музику доступною!